Programjaink

41.hétHétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntekSzombatVasárnap
Délelőtt

9-15 – Orvosi fogadóóra

Dr. Kricskovits Ágota

Belgyógyász szakorvos

 

     8:00-16:00 Orvosi fogadóóra
Dr. Turner Andrea 
Pszichológus
 
 9:30 – Gyógytorna A csoport 
Károlyiné Őrsi Eszter
Tornaterem I. emelet

 10-11 – Énekkar
Varjú Olga

Kék szalon I. emelet

10 – 12 óra – Kézműves foglalkozás
Varjú Olga
Kék Szalon I. emelet
10-12 óra – Bingó
Kapitány-Polyák Zsuzsa
Kék Szalon I. emelet
 10-11 óra
Zenés torna
Varjú Olga Tornaterem
10:00 -12:00
Zene Klub 
Karakai Móni
Nagy terem I. emelet
09:30-10:30 
Tánc Sárával
Tóth Sára Tornaterem I. emelet
  10:15- Gyógytorna B csoport 
Károlyiné Őrsi Eszter
Tornaterem I. emelet

11-12 – Irodalmi kör 

Varjú Olga

Kék szalon I. emelet

   11-12 – Irodalmi kör
Varjú Olga
Kék szalon I. emelet
  10:30-11:30 
Tánc Sárával 
Tóth Sára
Tornaterem I. emelet
        
Délután 15:30
Boldogság játék I. csoport
Madaras Anikó
Kék szalon
I. emelet
14:00 Katolikus mise
Gábor atya
Kápolna
 Dr. Németh Andrea
Háziorvos
14:30
Közös imádkozás
Ima péntek
Kápolna
  
16:15  Boldogság játék II. csoport
Madaras Anikó
Kék szalon
I. emelet
 15:30 – 17:00
Világjáró Klub
Kapitányné Polyák Zsuzsa
Kék szalon
I. emelet
 14:45-17:30 Agytorna
Naár Enikő
Kék szalon I. emelet
   
       
42.hétHétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntekSzombatVasárnap
Délelőtt

 9-15 – Orvosi fogadóóra

Dr. Kricskovits Ágota

Belgyógyász szakorvos

  8:00-16:00
Orvosi fogadóóra 
Turner Andrea
Pszichológus
    
 10-11 Énekkar
Varjú Olga
Kék Szalon I. emelet
  10-12 óra – Bingó
Kapitány-Polyák Zsuzsa
Kék Szalon I. emelet

10-11 óra
Zenés torna
Varjú Olga Tornaterem

10:00 -12:00
Zene Klub
Karakai Móni Nagyterem I. emelet
09:30-10:30 
Tánc Sárával
Tóth Sára Tornaterem I. emelet
  9:30 – Gyógytorna A csoport 
Károlyiné Őrsi Eszter
Tornaterem I. emelet
 11-12 Irodalmi kör
Varjú Olga
Kék Szalon I. emelet
10 – 12 óra – Kézműves foglalkozás
Varjú Olga
Kék Szalon I. emelet
 11-12 óra – Irodalmi kör
Varjú Olga
Kék Szalon I. emelet
  10:30-11:30 
Tánc Sárával 
Tóth Sára
Tornaterem I. emelet
 10:15- Gyógytorna B csoport 
Károlyiné Őrsi Eszter
Tornaterem I. emelet
      
Délután15:30 Boldogság játék I. csoport
Madaras Anikó
Kék szalon I. emelet 
 15:30-17:00 Világjáró Klub
Kapitány-Polyák Zsuzsa
Nagy terem I. emelet
 Dr. Németh Andrea
Háziorvos
15:00 Református Istentisztelet
Varga Edina lelkész
Kápolna
  
 16:15 Boldogság játék II. csoport
Madaras Anikó
Kék szalon I. emelet 
  14:45-17:30 Agytorna
Naár Enikő
Kék szalon I. emelet
   
       
Close Menu